Czyste Powietrze Zgorzelec

Nie wiesz jak ocieplić swój dom i wymienić piec z prefinansowaniem (bez wkładu własnego)? Czy też nie masz czasu na wypełnienie mnóstwa dokumentów? Zajmuję się kompleksowym wsparciem w uzyskaniu dotacji z programu “Czyste Powietrze”. Wystarczy, że umówisz się ze mną na spotkanie, a ja powiem, co trzeba dalej zrobić.

Twój dom może zostać wyremontowany z dotacji programu “Czyste Powietrze”.

ZADZWOŃ:

791 566 577

# Co oferuję? - Bezpłatna konsultacja: ocenię Twój dom i powiem, jakie kroki podjąć, aby uzyskać dotację. - Kompleksowe wsparcie: pomogę w wypełnieniu i złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów. - Optymalizacja kosztów: doradzę najlepsze rozwiązania, aby maksymalnie wykorzystać dostępne fundusze. - Prefinansowanie: pomogę w uzyskaniu prefinansowania, dzięki czemu nie będziesz musiał inwestować własnych środków na początku.

Dzięki temu programowi możesz znacząco poprawić jakość życia, obniżyć koszty ogrzewania oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Skorzystaj z mojej pomocy, a ja poprowadzę Cię przez cały proces od początku do końca.

dofinansowanie czyste powietrze

Program “Czyste Powietrze” to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu poprawę jakości powietrza oraz redukcję emisji gazów cieplarnianych. W Zgorzelcu program ten cieszy się dużym zainteresowaniem, oferując wsparcie finansowe dla właścicieli domów jednorodzinnych na wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków.

Program oferuje trzy poziomy dofinansowania, zależnie od dochodów beneficjenta: podstawowy, podwyższony i najwyższy. Dofinansowanie można otrzymać na projekty, które muszą zostać zakończone w ciągu 30 lub 36 miesięcy od złożenia wniosku, w zależności od poziomu wsparcia. W ramach programu dostępne są również dotacje z prefinansowaniem, które umożliwiają otrzymanie do 50% dotacji jeszcze przed rozpoczęciem prac. Oferujemy również kredytowanie wkładu własnego. Zadzwoń do mnie i dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki.

Program Czyste Powietrze Zgorzelec - termomodernizacja z dotacją | Od wniosku do realizacji - wszystko załatwisz w jednym miejscu - zadzwoń i porozmawiajmy, ile bezzwrotnej dotacji Ci przysługuje

czyste powietrze

Wniosek w ramach programu “Czyste Powietrze” w Zgorzelcu mogą złożyć właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych oraz lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Warunkiem jest spełnienie kryteriów dochodowych.

UWAGA! ZADZWOŃ DO MNIE NAWET, JEŚLI MYŚLISZ, ŻE NIE ŁAPIESZ SIĘ NA WYŻSZE PROGI FINANSOWANIA – SĄ NA TO SPOSOBY

czyste powietrze Zgorzelecczyste powietrze Zgorzelec

Na Co Można Otrzymać Dofinansowanie?

W ramach programu "Czyste Powietrze" w Zgorzelcu można otrzymać wsparcie finansowe na: - Wymianę starych pieców na ekologiczne źródła ciepła spełniające wymagania programu. - Instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, w tym kolektorów słonecznych. - Wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. - Ocieplenie ścian, stropu, podłogi oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. - Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych. - Wykonanie audytu energetycznego.

Jednym z kluczowych elementów programu jest wymiana starych, nieekologicznych pieców na nowe, bardziej efektywne źródła ciepła. W Zgorzelcu można uzyskać dofinansowanie na: - Kotły gazowe kondensacyjne, kotły olejowe kondensacyjne, ogrzewanie elektryczne. - Pompy ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze, gruntowe pompy ciepła. - Mikroinstalacje fotowoltaiczne oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu jak najwyższej dotacji z programu Czyste Powietrze w Zgorzelcu

Profesjonalizm
Sympatyczny kontakt
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie

czyste powietrze
791 566 577

czyste powietrze Zgorzelec

Nowogrodziec, Bolesławiec, Legnica, Jawor, Strzegom, Wałbrzych, Kamienna Góra, Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubań, Świeradów-Zdrój, Karpacz, Szklarska Poręba, Świdnica
Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.

WIĘCEJ O MOICH USŁUGACH ZWIĄZANYCH Z INSPEKCJAMI I PRZEGLĄDAMI NIERUCHOMOŚCI POCZYTASZ TUTAJ.