Odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec - profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Bolesławcu

Szukasz polecanej firmy, z którą odbierzesz swoje wymarzone mieszkanie lub apartament w Bolesławcu i sprawdzisz, czy deweloper wykonał wszystko zgodnie z umową i projektem, a mieszkanie nie zawiera poważnych usterek? 

ZADZWOŃ:

791 566 577
odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec
odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec

Na czym polega usługa odbioru mieszkania od dewelopera Bolesławiec? - jak odebrać mieszkanie w Bolesławcu

Celem odbioru jest potwierdzenie, że mieszkanie zostało wykonane zgodnie z umową, spełnia określone standardy jakościowe i jest gotowe do zamieszkania. Odbiór od dewelopera to proces, w którym nabywca odbiera nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera lub wykonawcy. Odbiór odbywa się po zakończeniu budowy i przed przekazaniem nieruchomości nabywcy. Jest to działanie wprost wpisane w ustawę deweloperską (warto wiedzieć, że w połowie 2022 roku weszły nowe przepisy, obciążające dewelopera dodatkowymi obowiązkami – znaj swoje prawa). 

 

ODBIÓR TWOJEGO NOWEGO MIESZKANIA W BOLESŁAWCU NIE JEST TYLKO FORMALNOŚCIĄ.

Podczas odbioru od dewelopera, nabywca wraz z przedstawicielem dewelopera dokładnie sprawdza mieszkanie pod względem jakości wykonania, zgodności z projektem, stanu wykończenia itp. W przypadku stwierdzenia usterek, niedociągnięć lub niezgodności, nabywca może zgłosić je do dewelopera do protokołu odbioru lokalu mieszkalnego w celu naprawy lub dostosowania do umowy. Im zrobi się to szybciej, tym lepiej.

Co badam w ramach odbioru mieszkania od dewelopera w Bolesławcu?

Jeśli okna będą krzywe lub źle osadzone, i później ciepło ma przez nie uciekać, to dlaczego nie zgłosić tego deweloperowi? 

Jeżeli coś będzie nie tak, to dlaczego masz za korekty płacić swojej ekipie od wykończenia? 

Z krzywą podłogą, nie położysz paneli winylowych. Z krzywymi ścianami: Twoje meble będą od nich nieestetycznie odstawać. A błędy w termoizolacji spowodują, że w mieszkaniu będzie wychodzić wilgoć. 

Wśród wielu osób kupujących mieszkanie od dewelopera krążą różne mity. A to: “i tak zawsze coś będzie nie tak, a nie ma co się przepychać”. Albo: “przecież to nowe, dopiero wybudowane mieszkanie, więc na pewno wszystko będzie ok.”. Tymczasem, o ile MASZ PEŁNE PRAWO OCZEKIWAĆ, ŻE MIESZKANIE BĘDZIE ZGODNE ZE SZTUKĄ BUDOWLANĄ, UMOWĄ DEWELOPERSKĄ CZY PROSPEKTEM, to nie oczekuj, że będzie wolne od jakichkolwiek wad. Pamiętaj też, że każdy rozsądny deweloper usunie szybko jawne wady i niedopatrzenia, zwłaszcza teraz, gdy nowa ustawa deweloperska zwiększyła możliwości nabywców. 

Zobacz na poniższe zdjęcia - co m.in. znajdujemy odbierając mieszkania od deweloperów

# Zajmuje się wykrywaniem wszelkich problemów i wad ukrytych. Odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec. Zadzwoń 791 566 577. Odbierz swoje mieszkanie z kimś, kto się na tym zna.

Odbiór od dewelopera jest ważnym etapem w procesie nabycia nowego mieszkania, ponieważ daje nabywcy możliwość skontrolowania jakości wykonania i zgłoszenia ewentualnych reklamacji. Warto skorzystać z tej możliwości, aby upewnić się, że mieszkanie jest zgodne z oczekiwaniami i nie posiada istotnych wad przed przekazaniem nieruchomości.

Nie ryzykuj i skorzystaj z usług AVATHERM, aby mieć pewność, że Twoje wymarzony nowy dom w Bolesławcu jest w dobrym stanie technicznym i nie posiada żadnych poważnych usterek.

NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ I POWIEDZ, CO CIĘ NIEPOKOI NA NIERUCHOMOŚCI. 

791 566 577

Odbiory techniczne mieszkań, domów; odbiory mieszkań od dewelopera : Bolesławiec, Strzegom, Lwówek Śląski, Kamienna Góra,  Lubań, Świeradów-Zdrój, Karpacz, Jelenia Góra i in.

odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec
odbiór kluczy od dewelopera Bolesławiec

Profesjonalny odbiór mieszkań - Bolesławiec

Co przemawia za wyborem AVATHERM spośród konkurencji?
* lokalna firma (a nie “sieciówki” podzlecające usługi nie wiadomo komu bez przygotowania czy kursów)
* wykształcenie, wyszkolenie i doświadczenie – odbiór prowadzi inżynier budownictwa po dodatkowym szkoleniu z termowizji
* najwyższa jakość i zaangażowanie, za porównywalne stawki
* wyższej klasy sprzęt pomiarowy (m.in. FLIR + BOSCH) 

Odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec - odbiór techniczny mieszkania w Bolesławcu

Kierunkowe wykształcenie budowlane
Doświadczenie w odbiorach mieszkań
Profesjonalizm
Specjalistyczny sprzęt
Znajomość norm
Sympatyczny kontakt

Odbiór techniczny mieszkania Bolesławiec wykonywany jest w AVATHERM z wykorzystaniem specjalistycznej kamery termowizyjnej.

odbiór mieszkania od dewelopera Bolesławiec
odbiory mieszkań Bolesławiec

Wykorzystuje urządzenia najwyższej klasy od firmy FLIR, co zapewnia wysoką dokładność pomiarów. Nie wybieraj “fachowców” z doskoku, z tanią kamerą termowizyjną. Tu potrzebny jest jakościowy sprzęt, zaś zrozumienie i interpretacja obrazów termowizyjnych wymaga  specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że diagnoza jest prawidłowa i kompleksowa. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanej termowizji, wybierz wyspecjalizowaną firmę AVATHERM.

Badania termowizyjne w Bolesławcu mają wiele zastosowań. Można za ich pomocą wykryć złą izolacje, nieszczelności w budynku oraz zidentyfikować miejsca wymagające dodatkowego docieplenia. Sprawdza się też do wykrywania wilgoci oraz miejsc, gdzie w przyszłości może skraplać się woda. Ponadto, sprawdzę termografią, czy ciepło nie ucieka przez zniszczoną elewację, nieszczelne okna, źle działającą wentylację itp. (w Bolesławcu i okolicy).

Czy Twój deweloper jest rzetelny? Czy poinformował Cię o wszystkim?  

Odbiory od dewelopera w Bolesławcu tel. 791 566 577

Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Odbiór Mieszkania Bolesławiec Odbiór Mieszkania Lwówek Śląski Odbiór Mieszkania Lubań Odbiór Mieszkania Świeradów-Zdrój