Odbiór mieszkania od dewelopera Świdnica - profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Świdnicy

Szukasz polecanej firmy, z którą odbierzesz swoje wymarzone mieszkanie w Świdnicy i sprawdzisz, czy deweloper wykonał wszystko zgodnie z umową i projektem, a mieszkanie nie zawiera poważnych usterek? 

ZADZWOŃ:

791 566 577
odbiór mieszkania od dewelopera Świdnica
Odbiór mieszkania od dewelopera w Świdnicy - przykład usterek

Na czym polega usługa odbioru mieszkania od dewelopera Świdnica? - jak odebrać mieszkanie w Świdnicy

Odbiór od dewelopera to proces, w którym nabywca odbiera nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera. Celem odbioru jest potwierdzenie, że mieszkanie zostało wykonane zgodnie z umową, spełnia określone standardy jakościowe i jest gotowe do zamieszkania. Odbiór odbywa się po zakończeniu budowy i przed przekazaniem nieruchomości nabywcy. Jest to działanie wprost wpisane w ustawę deweloperską (znaj swoje prawa). 

 

Podczas odbioru od dewelopera, nabywca wraz z przedstawicielem dewelopera dokładnie sprawdza mieszkanie pod względem jakości wykonania, zgodności z projektem, stanu wykończenia itp. W przypadku stwierdzenia usterek, niedociągnięć lub niezgodności, nabywca może zgłosić je do dewelopera do protokołu odbioru lokalu mieszkalnego w celu naprawy lub dostosowania do umowy. Im zrobi się to szybciej, tym lepiej.

ODBIÓR TWOJEGO NOWEGO MIESZKANIA W ŚWIDNICY NIE JEST TYLKO FORMALNOŚCIĄ.

Co badam w ramach odbioru mieszkania od dewelopera w Świdnicy?

Jeżeli coś będzie nie tak, to dlaczego masz za korekty płacić swojej ekipie od wykończenia? 

Jeśli okna będą krzywe lub źle osadzone, i później ciepło ma przez nie uciekać, to dlaczego nie zgłosić tego deweloperowi? 

Z krzywą podłogą, nie położysz paneli winylowych. Z krzywymi ścianami: Twoje meble będą od nich nieestetycznie odstawać. A błędy w termoizolacji spowodują, że w mieszkaniu będzie wychodzić wilgoć. 

Wśród wielu osób kupujących mieszkanie od dewelopera krążą różne mity. Np.: “przecież to nowe, dopiero wybudowane mieszkanie, więc na pewno wszystko będzie ok.”. Tymczasem, o ile MASZ PEŁNE PRAWO OCZEKIWAĆ, ŻE MIESZKANIE BĘDZIE ZGODNE ZE SZTUKĄ BUDOWLANĄ, UMOWĄ DEWELOPERSKĄ CZY PROSPEKTEM, to nie oczekuj, że będzie wolne od jakichkolwiek wad. 

Zobacz na poniższe zdjęcia - co m.in. znajdujemy odbierając mieszkania od deweloperów

# Zajmuje się wykrywaniem wszelkich problemów i wad ukrytych. Odbiór mieszkania od dewelopera Świdnica. Zadzwoń 791 566 577. Odbierz swoje nowe mieszkanie z kimś, kto się na tym zna.

Odbiór od dewelopera jest ważnym etapem w procesie nabycia nowego mieszkania, ponieważ daje nabywcy możliwość skontrolowania jakości wykonania i zgłoszenia ewentualnych reklamacji. Warto skorzystać z tej możliwości, aby upewnić się, że mieszkanie jest zgodne z oczekiwaniami.

Nie ryzykuj i skorzystaj z usług AVATHERM, aby mieć pewność, że Twoje wymarzony nowy dom w Świdnicy nie posiada żadnych poważnych usterek.

NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ I POWIEDZ, CO CIĘ NIEPOKOI NA NIERUCHOMOŚCI. 

791 566 577

Odbiory techniczne mieszkań, domów; odbiory mieszkań od dewelopera : Świdnica, Jelenia Góra, Strzegom, Lwówek Śląski, Świeradów-Zdrój.

odbiór mieszkania Świdnica
odbiór od dewelopera Świdnica

Profesjonalny odbiór mieszkań - Świdnica

Co przemawia za wyborem AVATHERM spośród konkurencji?
* lokalna firma (a nie “sieciówki” podzlecające usługi nie wiadomo komu bez przygotowania czy kursów)
* wykształcenie, wyszkolenie i doświadczenie – odbiór prowadzi inżynier budownictwa po dodatkowym szkoleniu z termowizji
wyższej klasy sprzęt pomiarowy (m.in. FLIR + BOSCH) 
* najwyższa jakość i zaangażowanie, za porównywalne stawki

Kierunkowe wykształcenie budowlane
Znajomość norm
Doświadczenie w odbiorach mieszkań
Profesjonalizm
Specjalistyczny sprzęt
Sympatyczny kontakt

Odbiór mieszkania od dewelopera Świdnica - odbiór mieszkania w Świdnicy

Odbiór techniczny mieszkania Świdnica wykonywany jest w AVATHERM z wykorzystaniem specjalistycznej kamery termowizyjnej.

odbiór mieszkania od dewelopera Świdnica
badanie termowizyjne Świdnica odbiory mieszkań

Badania termowizyjne w Świdnicy mają wiele zastosowań. Można za ich pomocą wykryć nieszczelności w budynku oraz zidentyfikować miejsca wymagające dodatkowego docieplenia. Sprawdza się też do wykrywania wilgoci. Ponadto, sprawdzę termografią, czy ciepło nie ucieka przez nieszczelne (lub wygięte) okna, zniszczoną elewację, źle działającą wentylację itp. (w Świdnicy, pod Świdnicą i w okolicy).

Wykorzystuje urządzenia najwyższej klasy od firmy FLIR, co zapewnia wysoką dokładność pomiarów. Nie wybieraj “fachowców” z doskoku, z tanią kamerą termowizyjną. Tu potrzebny jest jakościowy sprzęt, zaś zrozumienie i interpretacja obrazów termowizyjnych wymaga  specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że diagnoza jest prawidłowa i kompleksowa. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanej termowizji, wybierz wyspecjalizowaną firmę AVATHERM.

Czy Twój deweloper poinformuje Cię o wszystkim?  

Odbiory od dewelopera w Świdnicy tel. 791 566 577

Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Odbiór Mieszkania Świdnica Odbiór Kluczy Świdnica