Odbiór mieszkania od dewelopera Zgorzelec - profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Zgorzelcu

Szukasz polecanej firmy, z którą odbierzesz swoje wymarzone mieszkanie lub apartament w Zgorzelcu i sprawdzisz, czy deweloper wykonał wszystko zgodnie z umową i projektem, a mieszkanie nie zawiera poważnych usterek? 

ZADZWOŃ:

791 566 577
Odbiór mieszkania od dewelopera Zgorzelec - przykład 2

Na czym polega usługa odbioru mieszkania od dewelopera Zgorzelec? - jak odebrać mieszkanie w Zgorzelcu

Odbiór od dewelopera to proces, w którym nabywca odbiera nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera lub wykonawcy. Odbiór odbywa się po zakończeniu budowy i przed przekazaniem nieruchomości nabywcy. Jest to działanie wprost wpisane w ustawę deweloperską (warto wiedzieć, że w połowie 2022 roku weszły nowe przepisy, obciążające dewelopera dodatkowymi obowiązkami – znaj swoje prawa). Celem odbioru jest potwierdzenie, że mieszkanie zostało wykonane zgodnie z umową, spełnia określone standardy jakościowe i jest gotowe do zamieszkania.

 

 

ODBIÓR TWOJEGO NOWEGO MIESZKANIA W ZGORZELCU NIE JEST TYLKO FORMALNOŚCIĄ.

Podczas odbioru od dewelopera, nabywca wraz z przedstawicielem dewelopera lub wykonawcy dokładnie sprawdza mieszkanie pod względem jakości wykonania, zgodności z projektem, stanu wykończenia i funkcjonalności. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek usterek, niedociągnięć lub niezgodności, nabywca może zgłosić je do dewelopera w celu naprawy lub dostosowania do umowy. Im zrobi się to szybciej, tym lepiej.


Odbiór od dewelopera jest ważnym etapem w procesie nabycia nowego mieszkania, ponieważ daje nabywcy możliwość skontrolowania jakości wykonania i zgłoszenia ewentualnych reklamacji. Warto skorzystać z tej możliwości, aby upewnić się, że mieszkanie jest zgodne z oczekiwaniami i nie posiada istotnych wad przed przekazaniem nieruchomości.

Co badam w ramach odbioru mieszkania od dewelopera w Zgorzelcu?

Jeżeli coś będzie nie tak, to dlaczego masz za korekty płacić swojej ekipie od wykończenia? 

Jeśli okna będą krzywe lub źle osadzone, i później ciepło ma przez nie uciekać, to dlaczego nie zgłosić tego deweloperowi? 

Z krzywą podłogą, nie położysz paneli winylowych. Z krzywymi ścianami: Twoje meble będą od nich nieestetycznie odstawać. A błędy w termoizolacji spowodują, że w mieszkaniu będzie wychodzić wilgoć. 

Wśród wielu osób kupujących mieszkanie od dewelopera krążą różne mity. A to: “i tak zawsze coś będzie nie tak, a nie ma co się przepychać”. Albo: “przecież to nowe, dopiero wybudowane mieszkanie, więc na pewno wszystko będzie ok.”. Tymczasem, o ile MASZ PEŁNE PRAWO OCZEKIWAĆ, ŻE MIESZKANIE BĘDZIE ZGODNE ZE SZTUKĄ BUDOWLANĄ, UMOWĄ DEWELOPERSKĄ CZY PROSPEKTEM, to nie oczekuj, że będzie wolne od jakichkolwiek wad. 

Zobacz na poniższe zdjęcia - co m.in. znajdujemy odbierając mieszkania od deweloperów

# Zajmuje się wykrywaniem wszelkich problemów i wad ukrytych. Odbiór mieszkania od dewelopera Zgorzelec. Zadzwoń 791 566 577. Odbierz swoje mieszkanie z kimś, kto się na tym zna.

Nie ryzykuj i skorzystaj z usług AVATHERM, aby mieć pewność, że Twoje wymarzony nowy dom w Zgorzelcu jest w dobrym stanie technicznym i nie posiada żadnych poważnych usterek.

NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ I POWIEDZ, CO CIĘ NIEPOKOI NA NIERUCHOMOŚCI. 

791 566 577

Odbiory techniczne mieszkań, domów; odbiory mieszkań od dewelopera : Zgorzelec, Strzegom, Lwówek Śląski, Kamienna Góra, Gryfów Śląski, Lubań, Świeradów-Zdrój, Karpacz, Jelenia Góra i in.

odbiór techniczny mieszkania w Zgorzelcu
Odbiór mieszkania od dewelopera Zgorzelec

Profesjonalny odbiór mieszkań - Zgorzelec

Co przemawia za wyborem AVATHERM spośród konkurencji?
* lokalna firma (a nie “sieciówki” podzlecające usługi nie wiadomo komu bez przygotowania czy kursów)
* wykształcenie, wyszkolenie i doświadczenie – odbiór prowadzi inżynier budownictwa po dodatkowym szkoleniu z termowizji
* najwyższa jakość i zaangażowanie, za porównywalne stawki
* wyższej klasy sprzęt pomiarowy (m.in. FLIR + BOSCH) 

Odbiór mieszkania od dewelopera Zgorzelec - odbiór techniczny mieszkania w Zgorzelcu

Kierunkowe wykształcenie budowlane
Doświadczenie w odbiorach mieszkań
Profesjonalizm
Specjalistyczny sprzęt
Wysoka kultura osobista i sympatyczny kontakt

Odbiór techniczny mieszkania Zgorzelec wykonywany jest w AVATHERM z wykorzystaniem specjalistycznej kamery termowizyjnej.

odbiór mieszkania zgorzelec
badanie termowizyjne Zgorzelec odbiory mieszkań

Badania termowizyjne w Zgorzelcu mają wiele zastosowań. Można za ich pomocą wykryć złą izolacje, nieszczelności w budynku oraz zidentyfikować miejsca wymagające dodatkowego docieplenia. Sprawdza się też do wykrywania wilgoci oraz miejsc z największą stratą ciepła. Ponadto, sprawdzę nią, czy ciepło nie ucieka przez zniszczoną elewację, nieszczelne okna, źle działającą wentylację itp. (w Zgorzelcu i okolicy).

Wykorzystuje urządzenia najwyższej klasy od firmy FLIR, co zapewnia wysoką dokładność pomiarów. Nie wybieraj “fachowców” z doskoku, z tanią kamerą termowizyjną. Tu potrzebny jest jakościowy sprzęt, zaś zrozumienie i interpretacja obrazów termowizyjnych wymaga  specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że diagnoza jest prawidłowa i kompleksowa. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanej termowizji, wybierz wyspecjalizowaną firmę AVATHERM.

Czy Twój deweloper jest rzetelny? Czy poinformował Cię o wszystkim?  

Odbiory od dewelopera w Zgorzelcu tel. 791 566 577

Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Odbiór Mieszkania Kamienna Góra Odbiór Mieszkania Lwówek Śląski Odbiór Mieszkania Gryfów Śląski Odbiór Mieszkania Lubań Odbiór Mieszkania Świeradów-Zdrój