Sprawdzanie wentylacji | Sprawdzanie mieszkań przed zakupem | Przeglądy techniczne nieruchomości | Badania nieruchomości kamerą termowizyjną | Odbiory mieszkań od dewelopera | Agent nieruchomości Jelenia Góra |

baza wiedzy / szybka lekcja

prawidłowa wentylacja domu

Przewietrz swoje pomieszczenia: Jak prawidłowo funkcjonująca w domu wentylacja wpływa na komfort i zdrowie?

Jakość powietrza w naszych domach ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W tym krótkim wpisie wskazuje, jak ważna jest prawidłowa wentylacja i jak się upewnić, że system wentylacyjny działa poprawnie.

biuro nieruchomości jelenia góra
biuro nieruchomości jelenia góra
zadzwoń
791 566 577
Zapraszam do dobrej współpracy
biuro nieruchomości jelenia góra

+

avatherm

Dlaczego wentylacja jest ważna?

Odpowiedź: 
Prawidłowa wentylacja pomaga kontrolować poziom wilgotności w domu, usuwa zanieczyszczenia powietrza i zapewnia dostęp do świeżego powietrza. Bez niej, możemy doświadczyć szeregu problemów, od pleśni i zawilgocenia, po problemy zdrowotne.

Jak sprawdzić, czy system wentylacyjny działa poprawnie?

Odpowiedź: 

Istnieją różne sposoby sprawdzenia, czy Twój system wentylacyjny działa poprawnie. Możesz zauważyć, że powietrze w domu jest ciężkie, wilgotne lub ma nieprzyjemny zapach. Możesz także doświadczyć problemów zdrowotnych, takich jak alergie, astma czy bóle głowy. 
Najlepszym jednak sposobem na sprawdzenie, czy system wentylacyjny działa poprawnie, jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, takiej jak Avatherm. Dzięki specjalistycznym narzędziom, jestem w stanie dokładnie ocenić wydajność Twojego systemu wentylacyjnego.

Co zrobić, jeśli system wentylacyjny nie działa poprawnie?

Odpowiedź: 

Jeśli zauważysz, że Twój system wentylacyjny nie działa poprawnie, pierwszym krokiem powinno być zidentyfikowanie problemu. Czy problemem jest niewystarczająca wymiana powietrza, czy może problemem są nieszczelności lub blokady?
W zależności od problemu, mogą być konieczne różne działania. Może to obejmować czyszczenie lub naprawę istniejącego systemu, instalację dodatkowych wentylatorów lub nawiewników.

Jak prawidłowa wentylacja wpływa na Twoje zdrowie?

Odpowiedź: 
Prawidłowa wentylacja pomaga utrzymać jakość powietrza w domu na odpowiednim poziomie. Pomaga kontrolować wilgotność, redukuje stężenie alergenów i zanieczyszczeń, a także pomaga zapewnić dostęp do świeżego powietrza. Dzięki temu, możesz cieszyć się zdrowszym i bardziej komfortowym domem.

Podsumowanie

Prawidłowo działająca wentylacja to ważny aspekt techniczny każdego budynku. Jeśli masz wątpliwości co do działania Twojego systemu wentylacyjnego, skontaktuj się z Avatherm. Jestem tu, aby pomóc Ci sprawdzić, czy Twój dom jest miejscem, w którym naprawdę możesz oddychać i zregenerować się po ciężkim dniu pełnym wyzwań.

WENTYLACJA W DOMU NIE DZIAŁA?

Sprawdźmy to sprzętem.

791 566 577

Obszar działania (SPRAWDZANIE WENTYLACJI): Jelenia Góra, Bolesławiec, Złotoryja, Jawor, Legnica, Zgorzelec, Lubań, Szklarska Poręba, Karpacz i okoliczne miejscowości. 

Coś więcej

AVATHERM.pl - twoja pomoc w zakresie przeglądów, odbiorów, sprzedaży i zakupu nieruchomości
w jeleniej górze I OKOLICY

Zakup lub sprzedaż nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu, które wpływa znacząco na naszą sytuację finansową, a co za tym idzie, często wywołuje niepewność i obawy. Moja firma świadczy usługi, które rozwiewają wątpliwości.

Moja kompleksowa usługa obejmuje obsługę od pierwszego spotkania, przez podpisanie umowy, aż po profesjonalne zaprezentowanie światu Twojej oferty. Z kolei moja działalność w zakresie inspekcji technicznych nieruchomości pozwala klientom cieszyć się spokojem, wiedząc, że ich inwestycje są odpowiednio zabezpieczone.

odbiorę twoje mieszkanie

Usługa odbiorów i przeglądów nieruchomości to oferta przeznaczona dla osób, które nie mają wystarczającej wiedzy lub czasu, aby samodzielnie dokonać odbioru nieruchomości od dewelopera lub nie chcą przeoczyć czegokolwiek w czasie oględzin nieruchomości z rynku wtórnego. Jako fachowiec zajmujący się odbiorem mieszkania, sprawdzę jakość wykonania, zgodność z projektem, funkcjonowanie instalacji oraz ewentualne usterki.

Agent nieruchomości od bezpiecznego zakupu lub sprzedaży nieruchomości w Jeleniej Górze

Nie zwlekaj, skontaktuj się z polecanym agentem nieruchomości z Jeleniej Góry już dziś i pozwól profesjonalnie pomóc sobie w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej nieruchomości.

SPRAWDŹ, SPRZEDAJ LUB KUP NIERUCHOMOŚĆ
Z MOJĄ POMOCĄ

Współpracując z licencjonowanym pośrednikiem możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci uniknąć pułapek i ułatwi podjęcie właściwej decyzji. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja inwestycja będzie przemyślana, a nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Formularz kontaktowy

sprawdzanie mieszkań
- polecana firma

Przeczytaj prawdziwe opinie. Sprawdź swoje przyszłe mieszkanie przed zakupem z kimś, kto się na tym zna. Zapraszam serdecznie do kontaktu. 

Patrycja SA
Patrycja SA
2023-03-02
Bardzo polecam usługi realizowane przez Avatherm, w szczególności badanie termowizyjne, które w moim przypadku połączone zostało z profesjonalnym doradztwem w zakresie możliwości usunięcia problemu. Udało się przy tym naprawdę rozsądnie zoptymalizować działania i koszty. Pani Monika jest osobą znającą się na rzeczy, profesjonalnie i dużym zaangażowaniem zgłębia każdy problem. W czasach galopującej inflacji i przy znaczących kosztach eksploatacji domów czy mieszkań wykonanie takiego audytu jest niemal obowiązkiem, przynajmniej wiadomo co robić i jak robić, żeby nie przepalać pieniędzy na nietrafione rozwiązania.
Lucyna Nowakowska
Lucyna Nowakowska
2023-02-27
Polecam z całego serca usługi Pani Moniki. Szczególnie przy odbiorze nieruchomości od Dewelopera (można niestety trafić na nieuczciwego wykonawcę i później problemy z egzekwowaniem usunięcia usterek) ja niestety tego nie zrobiłam przed aktem notarialnym i żałuję. Za to sprzedając swoją nieruchomość zrobiłam przegląd techniczny oraz termowizję i mogę spać spokojnie wiedząc co sprzedaję, a i kupujący zadowoleni bo nie kupują kota w worku 🙂 Pani Monika jest bardzo rzetelna i pomocna. Mam nadzieję, że ludzie zaczną być coraz bardziej świadomi i nie będą żałować tych kilku stówek przy zakupie tak drogich nieruchomości zwłaszcza z rynku pierwotnego, bo naprawde odbierając klucze od wymarzonego domu nie jesteśmy w stanie zobaczyć wielu rzeczy i później są już niepotrzebne nerwy i dochodzenie swoich racji.
Wanda M
Wanda M
2023-02-19
Woda została znaleziona w podłodze Huuraa ! polecam , profesjonalne podejście do pracy, dziękuję pani Moniko
Sylwia Baranowska
Sylwia Baranowska
2023-02-07
Polecam, profesjonalną, rzetelną i dbającą o dobro klienta Panią Monikę.
Dominik Jaromin
Dominik Jaromin
2023-02-03
profesjonalna pomoc!
Katarzyna Kufera
Katarzyna Kufera
2022-12-13
Pani Monika posiada nie tylko niesamowitą wiedzę w swojej dziedzinie, ale też potrafi doradzić i poprowadzić we właściwym kierunku, kiedy problem wykracza poza jej ekspertyzę. Rzeczowo, profesjonalnie, a tym samym zrozumiałe dla kompletnego laika. Serdecznie polecam!
Oleksandr Sakharuk
Oleksandr Sakharuk
2022-11-13
I am very pleased with the services professionally provided by Mrs. Monika. She helped us to identify the water leak in the heating system with the help of thermal imaging camera. Definitely recommend.
Marcin Olendzki
Marcin Olendzki
2022-11-10
Niestety nie miałem okazji skorzystać z usług Avatherm bezpośrednio, ale pośrednio sama rozmowa telefoniczna bardzo wiele mi naświetliła odnośnie problemu wilgoci i przecieków w ścianach. Profesjonalne i uprzejme podejście do drugiego człowieka. Powiem tak więcej się dowiedziałem od Pani Moniki w 10 minutowej rozmowie, niż od niejednego "szpeca" pozdrawiam i życzę powodzenia - napewno przyda się taka możliwość odbioru mieszkań z technicznym sprawdzeniem na okolicznym rynku. Wszystkiego dobrego.
Rafał Włoszczyk
Rafał Włoszczyk
2022-11-03
Bardzo polecam profesjonalne podejście do klienta stu procentowe zaangażowanie.
tom plu
tom plu
2022-10-25
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, rzetelne sprawdzenie odbieranego mieszkania.

inspektor przeglądów technicznych nieruchomości | agent nieruchomości jelenia góra

Najpewniejsze nieruchomości.

inspektor przeglądów technicznych nieruchomości |
agent nieruchomości jelenia góra

Najpewniejsze nieruchomości.

Szukasz dobrego biura nieruchomości w Jeleniej Górze? A może coś Cię niepokoi i chcesz sprawdzić stan swojego mieszkania lub domu
Trafiłeś doskonale👉  💰

Nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną od razu i skorzystaj z jedynej takiej oferty w Jeleniej Górze.

zamów niezobowiązujący kontakt 🔻

Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Zapraszam do dobrej współpracy

– Sprawdzanie mieszkań przed zakupem Jelenia Góra
– Szklarska Poręba sprawdzanie mieszkań
– Kontrola mieszkań przed zakupem Karpacz
– Złotoryja sprawdzanie mieszkań
– Sprawdzanie mieszkań Zgorzelec
– Bolesławiec kontrola mieszkań
– Sprawdzanie mieszkań przed zakupem Jawor

– Przeglądy techniczne nieruchomości Jelenia Góra
– Szklarska Poręba przeglądy techniczne nieruchomości
– Przeglądy techniczne nieruchomości Karpacz
– Złotoryja przeglądy techniczne nieruchomości
– Przeglądy techniczne nieruchomości Zgorzelec
– Bolesławiec przeglądy nieruchomości
– Przeglądy techniczne nieruchomości Jawor

– Badania nieruchomości kamerą termowizyjną Jelenia Góra
– Szklarska Poręba badania termowizyjne nieruchomości
– Badania nieruchomości kamerą termowizyjną Karpacz
– Złotoryja badania termowizyjne nieruchomości
– Badania termowizyjne nieruchomości Zgorzelec
– Bolesławiec badania nieruchomości termowizją
– Badania nieruchomości kamerą termowizyjną Jawor

– Odbiory mieszkań od dewelopera Jelenia Góra
– Szklarska Poręba odbiór mieszkania od dewelopera
– Odbiór mieszkania od dewelopera Karpacz
– Złotoryja odbiory mieszkań od dewelopera
– Odbiory mieszkań Zgorzelec
– Bolesławiec odbiór mieszkania od dewelopera
– Odbiory mieszkań od dewelopera Jawor

– Agent nieruchomości Jelenia Góra
– Szklarska Poręba agent nieruchomości
– Agent nieruchomości Karpacz
– Złotoryja agent nieruchomości
– Agent nieruchomości Zgorzelec
– Bolesławiec agent nieruchomości
– Agent nieruchomości Jawor