Termowizja Bolesławiec - Zbadaj dom lub mieszkanie z AVATHERM!

MASZ JAKIŚ PROBLEM W MIESZKANIU?

Sprawdźmy to termowizją. Zadzwoń:

791 566 577
termowizja bolesławiec
termowizja bolesławiec

Wykorzystuje urządzenia najwyższej klasy od firmy FLIR, co zapewnia wysoką dokładność pomiarów. Nie wybieraj “fachowców” z doskoku, z tanią kamerą termowizyjną. Tu potrzebny jest jakościowy sprzęt, zaś zrozumienie i interpretacja obrazów termowizyjnych wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że diagnoza jest prawidłowa i kompleksowa. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanej termowizji, wybierz wyspecjalizowaną firmę AVATHERM.

Badanie kamerą termowizyjną : Bolesławiec i okolice

Czym jest TERMOWIZJA?

Termowizja defektu jest techniką stosowaną w badaniach nieniszczących, której celem jest wykrycie defektów w różnych materiałach. Analiza termowizyjna stanowi istotne narzędzie w procesie identyfikacji różnorodnych anomalii w budynkach. Termografia polega na wykorzystaniu kamer termowizyjnych do monitorowania rozkładu temperatury na powierzchni materiału. Każda niespójność w strukturze materiału, taka jak pęknięcie, nieszczelność czy też zagniecenie, może prowadzić do zmiany rozkładu temperatury. Kamera termowizyjna może wykryć te różnice w temperaturze, co pozwala na identyfikację potencjalnych defektów. Specjalista po odpowiednim przeszkoleniu wie, jak poprawnie odczytywać i interpretować obrazy termowizyjne. 

Badanie termowizyjne bazuje na technologii, która pozwala zobaczyć to, co dla naszego oka jest niewidoczne. Przeważnie stosuje się ją przed finalizacją transakcji zakupu nieruchomości, by sprawdzić, czy nie ukrywają one żadnych PROBLEMATYCZNYCH wad. Termowizję wykorzystuje się do detekcji takiego rodzaju problemów, jak błędy w ułożeniu izolacji cieplnej, wycieki, czy nieprawidłowości w instalacjach.

Technika ta jest wykorzystywana wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba wykrywania ukrytych defektów, które mogą wpływać na bezpieczeństwo i wydajność systemów czy konstrukcji. 

I tak… badania termowizyjne w Bolesławcu mają wiele zastosowań. Można za ich pomocą wykryć złe izolacje, nieszczelności w budynku oraz zidentyfikować miejsca wymagające dodatkowego docieplenia. Sprawdza się też do oceny szczelności dachu, wykrywania wilgoci oraz miejsc z największą stratą ciepła. Ponadto, pozwala na wykrycie błędów w instalacjach grzewczych.

  • Bezinwazyjnie sprawdzę czy w mieszkaniu nie ma wycieków wody (w Bolesławcu i okolicy). Zweryfikuje też np. dlaczego pojawia się wilgoć, skropliny itp. 
  • Sprawdzę, czy ciepło nie ucieka przez zniszczoną elewację, źle wykonane ocieplenie, nieszczelne okna, źle działającą wentylację itp. (w Bolesławcu i okolicy).

NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ I POWIEDZ, CO CIĘ NIEPOKOI NA NIERUCHOMOŚCI. 

791 566 577

Wybierz profesjonalną pomoc i dokładne badanie termowizyjne przeprowadzone bardzo dobrym sprzętem (termowizja Bolesławiec)

Oszczędź na rachunkach za energię, uniknij niespodzianek remontowych, zweryfikuj istnienie wad ukrytych nieruchomości. Z moją usługą termowizji Bolesławiec odkryjesz ukryte niedoskonałości budynku. Wykrywanie wad izolacji, nieszczelności czy zawilgocenia – zaufaj ekspertce i jej profesjonalnemu sprzętowi.

Badanie termowizyjne jest jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod lokalizacji wycieków. 

Szybkie zlokalizowanie źródła wycieku jest kluczowe, aby uniknąć pleśni, kosztownych napraw i utrzymać komfort użytkowania mieszkania. 

A może przymierzasz się do zakupu nieruchomości w Bolesławcu lub okolicy?

Przed zakupem nieruchomości, badanie termowizyjne jest nieocenione. Właściwie przeprowadzone pozwala na ujawnienie ewentualnych, ukrytych defektów. Czy to problem z instalacją, czy wada konstrukcyjna – termowizja daje nam szansę na wykrycie tego typu kwestii jeszcze przed finalizacją transakcji. To z kolei pozwala na uniknięcie niespodziewanych kosztów związanych z koniecznością naprawy tych defektów po zakupie.
Co więcej, korzystając z usługi badania termowizyjnego, masz możliwość negocjowania ceny nieruchomości. Wiedza o potencjalnych wadach czy usterek może bowiem wpłynąć na obniżenie ceny zakupu.

Ujawnione w trakcie inspekcji mieszkania w Bolesławcu problemy mogą być Twoją podstawą do negocjacji ceny (jeśli kupujesz mieszkanie) nawet o kilkanaście procent.

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra

Badania w zakresie poszukiwania wycieków z instalacji są zazwyczaj uznawane przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, a koszt usługi jest przez nie zwracany.

Podejmiesz świadomą decyzję odnośnie naprawy.

Termowizja Bolesławiec

Najlepszy sprzęt = pewność badania termowizją

Co z powodzeniem zweryfikujemy za pomocą kamery termowizyjnej?

☑ nieciągłości w izolacji, uszkodzenia lub błędnie ułożoną izolację,

☑ przecieki i obszary zawilgocenia na dachach, ścianach, balkonach,

☑ nieprawidłowe zamontowanie okien i drzwi,

☑ nieszczelności w instalacji ciepłej wody i ogrzewaniu podłogowym,

☑ awarie rur ukrytych pod panelami lub płytkami.

Uwaga! Badanie wilgotności ścian i posadzki umożliwia ocenę zniszczeń związanych z wyciekiem i jednoznaczne potwierdzenie miejsca, gdzie występuje największa koncentracja wilgoci.

Profesjonalne badanie termowizyjne w kierunku lokalizacji wad ukrytych na nieruchomości, nieszczelności, strat ciepła, przedmuchów okien, elewacji, niedziałającej podłogówki, wentylacji, wycieków wody - z polecaną firmą.

Profesjonalizm
Sympatyczny kontakt
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w termowizji 

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra termowizja

Termowizja Bolesławiec

Moja kamera termowizyjna pozwala szybko i skutecznie ocenić jakość izolacji cieplnej, szczelność elementów budowlanych oraz ewentualne usterki w systemach wodnych, grzewczych i in.

lokalizacja wycieku Jelenia Góra
lokalizacja wycieku wody Jelenia Góra
termowizja bolesławiec
termowizja bolesławiec

Termowizja Bolesławiec

Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.