Termowizja Nowogrodziec - Zbadaj dom lub mieszkanie z AVATHERM!

MASZ JAKIŚ PROBLEM W MIESZKANIU?

Sprawdźmy to termowizją. Zadzwoń:

791 566 577

Wykorzystuje urządzenia najwyższej klasy od firmy FLIR, co zapewnia wysoką dokładność pomiarów. Nie wybieraj “fachowców” z doskoku, z tanią kamerą termowizyjną. Tu potrzebny jest jakościowy sprzęt, zaś zrozumienie i interpretacja obrazów termowizyjnych wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że diagnoza jest prawidłowa i kompleksowa. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanej termowizji, wybierz wyspecjalizowaną firmę AVATHERM.

Badanie kamerą termowizyjną : Nowogrodziec i okolice

Czym jest TERMOWIZJA?

Analiza termowizyjna stanowi istotne narzędzie w procesie identyfikacji różnorodnych anomalii w budynkach. Badanie termowizyjne bazuje na technologii, która pozwala zobaczyć to, co dla naszego oka jest niewidoczne. Przeważnie stosuje się ją przed finalizacją transakcji zakupu nieruchomości, by sprawdzić, czy nie ukrywają one żadnych PROBLEMATYCZNYCH wad. Termowizję wykorzystuje się do detekcji takiego rodzaju problemów, jak błędy w ułożeniu izolacji cieplnej, wycieki, czy nieprawidłowości w instalacjach.

Nawet najdrobniejsze wady w budynkach mogą prowadzić do wielu problemów: od niewłaściwej izolacji i nieszczelności, przez uciekające ciepło, aż po potencjalnie niebezpieczne awarie instalacji. Takie problemy są często trudne do wykrycia gołym okiem, a ich naprawa może być kosztowna i czasochłonna.

  • Bezinwazyjnie sprawdzę czy w mieszkaniu nie ma wycieków wody (w Nowogrodźcu i okolicy). Zweryfikuje też np. dlaczego pojawia się wilgoć, skropliny itp. 
  • Sprawdzę, czy ciepło nie ucieka przez zniszczoną elewację, źle wykonane ocieplenie, nieszczelne okna, źle działającą wentylację itp. (w Nowogrodźcu i okolicy).

NAPISZ DO MNIE LUB ZADZWOŃ I POWIEDZ, CO CIĘ NIEPOKOI NA NIERUCHOMOŚCI. 

791 566 577

Wybierz profesjonalną pomoc i dokładne badanie termowizyjne przeprowadzone bardzo dobrym sprzętem (termowizja Nowogrodziec)

Oszczędź na rachunkach za energię, uniknij niespodzianek remontowych, zweryfikuj istnienie wad ukrytych nieruchomości. Z moją usługą termowizji Nowogrodziec odkryjesz wszelkie ukryte niedoskonałości budynku. Wykrywanie wad izolacji, nieszczelności czy zawilgocenia – zaufaj ekspertce i jej profesjonalnemu sprzętowi.

Badanie termowizyjne jest jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod lokalizacji wycieków. 

Wycieki wody mogą prowadzić do poważnych problemów, takich jak uszkodzenie konstrukcji budynku czy rozwój pleśni. Szybkie zlokalizowanie źródła wycieku jest kluczowe, aby uniknąć kosztownych napraw i utrzymać komfort użytkowania mieszkania. 

A może przymierzasz się do zakupu nieruchomości w Nowogrodźcu lub okolicy?

Przed zakupem nieruchomości, badanie termowizyjne jest nieocenione. Właściwie przeprowadzone pozwala na ujawnienie ewentualnych, ukrytych defektów. Czy to problem z instalacją, czy wada konstrukcyjna – termowizja daje nam szansę na wykrycie tego typu kwestii jeszcze przed finalizacją transakcji. To z kolei pozwala na uniknięcie niespodziewanych kosztów związanych z koniecznością naprawy tych defektów po zakupie.
Co więcej, korzystając z usługi badania termowizyjnego, masz możliwość negocjowania ceny nieruchomości. Wiedza o potencjalnych wadach czy usterek może bowiem wpłynąć na obniżenie ceny zakupu.

Ujawnione w trakcie inspekcji mieszkania w Nowogrodziec problemy mogą być Twoją podstawą do negocjacji ceny (jeśli kupujesz mieszkanie) nawet o kilkanaście procent.

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra

Badania w zakresie poszukiwania wycieków z instalacji są zazwyczaj uznawane przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, a koszt usługi jest przez nie zwracany.

Podejmiesz świadomą decyzję odnośnie naprawy.

Termowizja Nowogrodziec

Najlepszy sprzęt = pewność badania termowizją

Co z powodzeniem zweryfikujemy za pomocą kamery termowizyjnej?

☑ nieciągłości w izolacji, uszkodzenia lub błędnie ułożoną izolację,

☑ przecieki i obszary zawilgocenia na dachach, ścianach, balkonach,

☑ nieprawidłowe zamontowanie okien i drzwi,

☑ nieszczelności w instalacji ciepłej wody i ogrzewaniu podłogowym,

☑ awarie rur ukrytych pod panelami lub płytkami.

Uwaga! Badanie wilgotności ścian i posadzki umożliwia ocenę zniszczeń związanych z wyciekiem i jednoznaczne potwierdzenie miejsca, gdzie występuje największa koncentracja wilgoci.

Profesjonalne badanie termowizyjne w kierunku lokalizacji wad ukrytych na nieruchomości, nieszczelności, strat ciepła, przedmuchów okien, elewacji, niedziałającej podłogówki, wentylacji, wycieków wody - z polecaną firmą.

Profesjonalizm
Sympatyczny kontakt
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w termowizji domów i mieszkań

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra termowizja

Termowizja Nowogrodziec

Moja kamera termowizyjna pozwala szybko i skutecznie ocenić jakość izolacji cieplnej, szczelność elementów budowlanych oraz ewentualne usterki w systemach wodnych, grzewczych i in.

lokalizacja wycieku Jelenia Góra
lokalizacja wycieku wody Jelenia Góra
termowizja nowogrodziec
termowizja nowogrodziec

Termowizja Nowogrodziec

Wpisz w formacie: dzień-miesiąc-godzina (np. 12 stycznia 10:45)
Pytanie techniczne / uwagi
Jeśli posiadasz większą liczbę nieruchomości, podaj proszę taką informację w polu "dodatkowe informacje"
Można podać powierzchnię szacunkową w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Można podać pełny, ale w zupełności wystarczy podanie samej miejscowości i ulicy (np.: Jelenia Góra, ul. Kwiatowa)
Jeśli nie orientujesz się, jaka cena będzie aktualnie najlepsza, to chętnie zaproponuje wycenę nieruchomości
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej sprzedasz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.
Można podać powierzchnię najbardziej pożądaną w przedziale (np. 100-120 m kw.)
Podaj, w jakiej miejscowości / dzielnicy Jeleniej Góry chciałbyś zamieszkać - o ile masz takie preferencje
Napisz, ile chcesz wydać na swój nowy wymarzony kąt
Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale z pewnością przyspieszy kontakt 🙂
Możesz tutaj podać na czym Ci zależy (np. piętro, ilość pokoi, miejsce postojowe w cenie, piwnica, osobna kuchnia, ogród itd.).
Dzięki umowie na wyłączność najpewniej kupisz szybciej oraz OTRZYMASZ ODE MNIE ZA DARMO USŁUGĘ INSPEKCJI TECHNICZNEJ PIERWSZEJ NIERUCHOMOŚCI Z TERMOWIZJĄ + są dodatkowe plusy, które chętnie wytłumaczę.

UWAGA! Należy pamiętać, że badanie termowizyjne powinno być wykonane przez profesjonalistę. Zrozumienie i interpretacja obrazów termowizyjnych wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że diagnoza jest prawidłowa i kompleksowa.