Termowizja Jelenia Góra

Badanie termowizyjne to metoda, która odgrywa kluczową rolę w wykrywaniu różnego rodzaju nieprawidłowości w nieruchomościach. Jest ono również często wykorzystywane przed zakupem nieruchomości, aby sprawdzić, czy nie ma ona żadnych ukrytych wad.

Badania termowizyjne Jelenia Góra - gdzie przydaje się termowizja?

Wykrywanie złej jakości izolacji: Badania termowizyjne umożliwiają wykrywanie niewłaściwych hydro i termoizolacji w budynku, co jest niezmiernie ważne dla utrzymania odpowiedniego poziomu ciepła i suchości.

Znalezienie nieszczelności: Możliwe jest wykrycie nieszczelności w różnych elementach budynku, takich jak okna, drzwi czy rury, co pozwala na wczesne wykrycie i naprawę problemu.

Sprawdzenie pracy instalacji fotowoltaicznej: Kamera termowizyjna pozwala na ocenę wydajności systemu solarnego, a więc na zoptymalizowanie jego pracy.

Identyfikacja elementów wymagających docieplenia: Można łatwo zidentyfikować te obszary budynku, które wymagają dodatkowego docieplenia.

Sprawdzenie szczelności komina i połaci dachowych: Kamera termowizyjna pozwala na sprawdzenie, czy komin i dach są szczelne.

Wychwycenie zawilgocenia: Kamera termowizyjna pomaga wykryć wilgoć, która może prowadzić do pojawienia się pleśni czy grzybów.

Znalezienie miejsc z największą stratą ciepła: Wykrywanie miejsc, w których najwięcej ciepła ucieka z budynku, jest niezwykle pomocne w zwiększaniu efektywności energetycznej budynku.

Znalezienie błędów w instalacjach: Kamera termowizyjna pozwala na wykrycie błędów w instalacjach elektrycznych i grzewczych, co pozwala na zapobieganie awariom i kosztownym naprawom.

Gdzie bez problemu wykonam badanie termowizyjne nieruchomości?
termowizja Zgorzelec
termowizja Nowogrodziec
termowizja Bolesławiec
termowizja Legnica
termowizja Jawor
termowizja Strzegom
termowizja Wałbrzych
termowizja Kamienna Góra
termowizja Lwówek Śląski
termowizja Gryfów Śląski
termowizja Lubań
termowizja Świeradów-Zdrój
termowizja Karpacz
termowizja Szklarska Poręba
termowizja Świdnica

Badania termowizyjne w czasie odbioru lub przeglądu nieruchomości

Dokonując odbioru technicznego nieruchomości od dewelopera, jak też w czasie przeglądu technicznego nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, standardowo wykonuje rewizję za pomocą specjalistycznej kamery termowizyjnej. Badanie takie pozwala zobaczyć niewidoczne wady ukryte i umożliwia dokładniejsza ocenę chociażby:

  • stanu izolacji termicznej ścian, podłóg i stropów
  • szczelności montażu stolarki okiennej i drzwiowej
  • jakości pracy klimatyzacji i wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej
  • zakresu zawilgoceń
  • jakości pracy i przebieg sieci CO i CWU
  • stanu ogrzewania podłogowego.

Badania termowizyjne w lokalizacji wycieku wody

Bardzo często jestem proszona o pomoc w zlokalizowaniu wycieku wody z różnych instalacji na nieruchomościach. Z moją wysokiej jakości kamerą termowizyjną, posiadając odpowiednie przeszkolenie, mam możliwość pomóc w tych nagłych przypadkach. Jaka z tego korzyść? Nie musisz na ślepo kuć ścian lub posadzki; nie angażujesz niepotrzebnie swojego czasu.

Gdzie bez problemu dojadę?
wyciek Zgorzelec
wyciek Nowogrodziec
wyciek Bolesławiec
wyciek Legnica
wyciek Jawor
wyciek Strzegom
wyciek Wałbrzych
wyciek Kamienna Góra
wyciek Lwówek Śląski
wyciek Gryfów Śląski
wyciek Lubań
wyciek Świeradów-Zdrój
wyciek Karpacz
wyciek Szklarska Poręba
wyciek Świdnica

JEŚLI NIERUCHOMOŚĆ JEST UBEZPIECZONA, TO MOŻESZ OTRZYMAĆ Z FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ ZWROT CENY USŁUGI NA PODSTAWIE MOJEJ FAKTURY

Możesz zobaczyć znacznie więcej

Korzystając z usług AVATHERM poznasz dokładny stan nieruchomości. Kwestia wilgoci, termoizolacji, wentylacji, wycieków – nic się nie ukryje. 

Koszt badania termowizyjnego zależy od wielu czynników, takich jak zakres zlecenia i metraż nieruchomości. Mimo że cena badania termowizyjnego może wydawać się wysoka, jest to inwestycja, która na dłuższą metę pozwoli na uniknięcie kosztów związanych z remontami. Zastosowanie kamery termowizyjnej pozwala na wykrycie problemów, zanim staną się one poważne, co zdecydowanie zwiększa wartość nieruchomości i bezpieczeństwo jej użytkowników.

Chcesz poznać szczegóły? Chcesz wiedzieć, jak to przebiega?
Interesuje Cię inspekcja termowizyjna nieruchomości?
Przejdź do formularza kontaktowego.

Chcesz poznać szczegóły? Chcesz wiedzieć, jak to przebiega?
Interesuje Cię inspekcja termowizyjna nieruchomości?
Przejdź do formularza kontaktowego.