Lokalizacja wycieku wody Bolesławiec

Bezinwazyjnie zlokalizuję wyciek wody w Bolesławcu i okolicy.

Każda instalacja wodna ma swoją żywotność. Spadek ciśnienia w instalacji centralnego ogrzewania lub zwiększone zużycie wody są zazwyczaj pierwszymi oznakami wycieków z instalacji wodnych. Co zrobić, jeśli zalewasz sąsiada, a nie widać skąd cieknie? Na pewno nie rozkuwaj całej łazienki… – lepiej zadzwoń do AVATHERM.

Wybierz profesjonalną pomoc i dokładne zlokalizowanie wycieku wody z AVATHERM (Bolesławiec)

Badanie termowizyjne jest jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod lokalizacji wycieków. Dzięki termowizji oraz dodatkowemu sprzętowi pomiarowemu lokalizacja wycieku wody oraz ognisk wilgoci może być szybka, a moja pomoc może zaoszczędzić Ci sporo czasu i pieniędzy – kuj posadzkę i ściany tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne.

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra

Badania w zakresie poszukiwania wycieków z instalacji są zazwyczaj uznawane przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, a koszt usługi jest przez nie zwracany.

Podejmiesz świadomą decyzję odnośnie naprawy.

Uwaga! Badanie wilgotności ścian i posadzki umożliwia ocenę zniszczeń związanych z wyciekiem i jednoznaczne potwierdzenie miejsca, gdzie występuje największa koncentracja wilgoci. Ujawnione w trakcie inspekcji mieszkania w kierunku wycieku wody problemy mogą być Twoją podstawą do negocjacji ceny (jeśli kupujesz mieszkanie) nawet o kilkanaście procent.

Profesjonalne badanie w kierunku lokalizacji wycieku wody z polecaną firmą.

Profesjonalizm
Sympatyczny kontakt
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w lokalizacji wycieków

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra termowizja
lokalizacja wycieku Jelenia Góra
lokalizacja wycieku wody Jelenia Góra

Lokalizacja wycieku wody Bolesławiec