sprawdzanie mieszkań - polecana firma

Przeczytaj prawdziwe opinie. Sprawdź swoje przyszłe mieszkanie przed zakupem z kimś, kto się na tym zna. Zapraszam serdecznie do kontaktu. 

Patrycja SA
Patrycja SA
2023-03-02
Bardzo polecam usługi realizowane przez Avatherm, w szczególności badanie termowizyjne, które w moim przypadku połączone zostało z profesjonalnym doradztwem w zakresie możliwości usunięcia problemu. Udało się przy tym naprawdę rozsądnie zoptymalizować działania i koszty. Pani Monika jest osobą znającą się na rzeczy, profesjonalnie i dużym zaangażowaniem zgłębia każdy problem. W czasach galopującej inflacji i przy znaczących kosztach eksploatacji domów czy mieszkań wykonanie takiego audytu jest niemal obowiązkiem, przynajmniej wiadomo co robić i jak robić, żeby nie przepalać pieniędzy na nietrafione rozwiązania.
Lucyna Nowakowska
Lucyna Nowakowska
2023-02-27
Polecam z całego serca usługi Pani Moniki. Szczególnie przy odbiorze nieruchomości od Dewelopera (można niestety trafić na nieuczciwego wykonawcę i później problemy z egzekwowaniem usunięcia usterek) ja niestety tego nie zrobiłam przed aktem notarialnym i żałuję. Za to sprzedając swoją nieruchomość zrobiłam przegląd techniczny oraz termowizję i mogę spać spokojnie wiedząc co sprzedaję, a i kupujący zadowoleni bo nie kupują kota w worku 🙂 Pani Monika jest bardzo rzetelna i pomocna. Mam nadzieję, że ludzie zaczną być coraz bardziej świadomi i nie będą żałować tych kilku stówek przy zakupie tak drogich nieruchomości zwłaszcza z rynku pierwotnego, bo naprawde odbierając klucze od wymarzonego domu nie jesteśmy w stanie zobaczyć wielu rzeczy i później są już niepotrzebne nerwy i dochodzenie swoich racji.
Wanda M
Wanda M
2023-02-19
Woda została znaleziona w podłodze Huuraa ! polecam , profesjonalne podejście do pracy, dziękuję pani Moniko
Sylwia Baranowska
Sylwia Baranowska
2023-02-07
Polecam, profesjonalną, rzetelną i dbającą o dobro klienta Panią Monikę.
Dominik Jaromin
Dominik Jaromin
2023-02-03
profesjonalna pomoc!
Katarzyna Kufera
Katarzyna Kufera
2022-12-13
Pani Monika posiada nie tylko niesamowitą wiedzę w swojej dziedzinie, ale też potrafi doradzić i poprowadzić we właściwym kierunku, kiedy problem wykracza poza jej ekspertyzę. Rzeczowo, profesjonalnie, a tym samym zrozumiałe dla kompletnego laika. Serdecznie polecam!
Oleksandr Sakharuk
Oleksandr Sakharuk
2022-11-13
I am very pleased with the services professionally provided by Mrs. Monika. She helped us to identify the water leak in the heating system with the help of thermal imaging camera. Definitely recommend.
Marcin Olendzki
Marcin Olendzki
2022-11-10
Niestety nie miałem okazji skorzystać z usług Avatherm bezpośrednio, ale pośrednio sama rozmowa telefoniczna bardzo wiele mi naświetliła odnośnie problemu wilgoci i przecieków w ścianach. Profesjonalne i uprzejme podejście do drugiego człowieka. Powiem tak więcej się dowiedziałem od Pani Moniki w 10 minutowej rozmowie, niż od niejednego "szpeca" pozdrawiam i życzę powodzenia - napewno przyda się taka możliwość odbioru mieszkań z technicznym sprawdzeniem na okolicznym rynku. Wszystkiego dobrego.
Rafał Włoszczyk
Rafał Włoszczyk
2022-11-03
Bardzo polecam profesjonalne podejście do klienta stu procentowe zaangażowanie.
tom plu
tom plu
2022-10-25
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, rzetelne sprawdzenie odbieranego mieszkania.