Lokalizacja przecieku w ogrzewaniu podłogowym Jelenia Góra

Bezinwazyjnie zlokalizuję przeciek w ogrzewaniu podłogowym w Jeleniej Górze i okolicy.

Każda instalacja wodna, w tym instalacja ogrzewania podłogowego, ma swoją żywotność. Spadek ciśnienia w instalacji centralnego ogrzewania lub uczucie, że podłogówka w niektórych miejscach słabiej grzeje, są zazwyczaj pierwszymi oznakami nieszczelności. Co zrobić, gdy tracisz przez to pieniądze, a być może zaraz zalejesz sąsiada, skoro nie widać, gdzie jest ten przeciek? Przecież nie będziesz usuwać paneli i kuć w losowych miejscach swoją posadzkę…  Na szczęście jest skuteczne rozwiązanie – zadzwoń do AVATHERM po badanie termowizyjne.

Wybierz profesjonalną pomoc i dokładne zlokalizowanie nieszczelności. Z AVATHERM (Jelenia Góra) dowiesz się konkretnie, gdzie (i czy) występuje przeciek w ogrzewaniu podłogowym.

Badanie termowizyjne jest jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod lokalizacji wycieków. Dzięki termowizji oraz dodatkowemu sprzętowi pomiarowemu lokalizacja wycieku wody oraz ognisk wilgoci może być szybka, a moja pomoc może zaoszczędzić Ci sporo czasu i pieniędzy – kuj posadzkę tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne.

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra

Badania w zakresie poszukiwania wycieków z instalacji są zazwyczaj uznawane przez wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, a koszt usługi jest przez nie zwracany.

Podejmiesz świadomą decyzję odnośnie naprawy.

Uwaga! Badanie wilgotności posadzki umożliwia ocenę zniszczeń związanych z wyciekiem i jednoznaczne potwierdzenie miejsca, gdzie występuje największa koncentracja wilgoci. Problemy ujawnione w trakcie inspekcji mieszkania w kierunku wycieku wody, w tym z instalacji ogrzewania podłogowego, mogą być Twoją podstawą do negocjacji ceny (jeśli kupujesz mieszkanie).

Profesjonalne badanie w kierunku lokalizacji przecieku w ogrzewaniu podłogowym z polecaną firmą z Jeleniej Góry.

Profesjonalizm
Sympatyczny kontakt
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w lokalizacji wycieków

lokalizacja wycieku wody Jelenia Góralokalizacja wycieku wody Jelenia Góra termowizja
lokalizacja wycieku Jelenia Góra
lokalizacja wycieku wody Jelenia Góra

Przeciek w ogrzewaniu podłogowym Jelenia Góra